اخبار تایید نشده از مرگ علی عبدالله صالح

۰۵ آبان ۱۳۹۲ | ۰۰:۲۸ کد : ۱۹۲۳۴۹۸ سرخط اخبار

منابع وابسته به حزب کنگره ملی یمن در حالی خبر بیماری شدید عبدالله صالح را تایید کردند که برخی منابع از مرگ وی دریکی از مشهورترین بیمارستانهای سوئد خبر داده اند.

به گزارش  مهر به نقل از پایگاه عدن الغد، احمد الصوفی مشاور رئیس حزب کنگره ملی یمن اخبار مربوط به مرگ عبدالله صالح را تکذیب کرد.

وی افزود: اینکه عبدالله صالح به شدت بیمار است صحیح است، اما اخبار مربوط به مرگ وی در سوئد بی اساس است، زیرا وی در منزلش در صنعا به سر می برد.

این در حالی است که برخی منابع یمنی آگاه در سوئد از عبدالله صالح از ابتلای وی به سکته مغزی و فرو رفتن به کما و حضور در یکی از بهترین بیمارستان های سوئد خبر دادند.

این منابع اعلام کرده بودند: عبدالله صالح در دومین روز عید قربان برای معالجه با هواپیمای یک میلیاردر به نام شاهر عبدالحق به سوئد اعزام شد و علت اعزام وی به سوئد نیز عفونت یکی از انگشتان دستش بود.

منابع مذکور بیان کردند: تدابیر امنیتی ویژه ای در مقابل درهای ورودی یکی از مشهورترین بیمارستانهای سوئد اتخاذ شده است و دو نفر از اعضای خانواده عبدالله صالح در این بیمارستان دیده شده اند، اما خانواده وی آن را تکذیب کرده اند.

کلید واژه ها: سوئد صالح عبدالله صالح


نظر شما :