موافقت صالحی با ارائه توافق محرمانه با آژانس

۱۸ شهریور ۱۳۹۴ | ۲۱:۲۷ کد : ۱۹۵۱۸۱۵ سرخط اخبار

سخنگوی کمیسیون ویژه برجام از درخواست رسمی اعضای کمیسیون از علی اکبر صالحی برای ارائه توافق محرمانه ایران و آژانس به کمیسیون برجام و موافقت رئیس سازمان انرژی اتمی با این موضوع خبر داد.

سیدحسین نقوی حسینی سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی متن جمع بندی مذاکرات هسته ای ایران با 1+5 در گفت وگو با تسنیم از درخواست اعضای این کمیسیون از علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی برای ارائه توافق محرمانه ایران با آژانس به کمیسیون برجام خبر داد و اظهار داشت: خود آقای صالحی در جلسه کمیسیون برجام عنوان کردند سندی در ارتباط با همکاری ایران با آژانس وجود دارد که لازم است کمیسیون ویژه از محتوای آن سند هم مطلع باشد تا بتوانند پیرامون روابط ایران و آژانس قضاوت بهتری کنند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: کمیسیون نیز به همین دلیل از آقای صالحی درخواست کرد که اگر چنین سندی وجود دارد، این سند را در اختیار کمیسیون بگذارد.

سخنگوی کمیسیون ویژه بررسی برجام تصریح کرد: آقای صالحی نیز در همان جلسه موافقت شفاهی خود را اعلام کرد و گفت: "این سند را در اختیار کمیسیون برجام خواهم گذاشت" لذا در خواست رسمی از وی صورت گرفت تا این سند را در اختیار کمیسیون بگذارد.

کلید واژه ها: صالحیکمیسیون برجام


نظر شما :