9 ماه رابطه نامشروع ترامپ با بازیگر و مدل آمریکایی

۲۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۰۰:۱۲ کد : ۱۹۷۵۰۷۴ سرخط اخبار

یک نشریه آمریکایی، جزئیاتی از روابط غیراخلاقی رئیس جمهور آمریکا با بازیگر و مدل این کشور که از سال 2006 آغاز و به مدت 9 ماه ادامه داشت را منتشر کرد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، ماههای اخیر، رسانه های آمریکا گزارش های زیادی از روابط غیراخلاقی «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا قبل از آنکه به این سمت منصوب شود را فاش کرده اند.

به تازگی نیز مجله آمریکایی «نیویورکر» جزئیاتی از روابط غیراخلاقی 9 ماهه میان ترامپ و «کارن مک دوگل» بازیگر و مدل آمریکایی فاش کرده است.

این روابط غیراخلاقی آنطور که مجله آمریکایی گزارش کرده است مربوط به سال 2006 می شود و به مدت 9 ماه ادامه داشته است.

این مجله آمریکایی به یکی از دست نوشته های این بازیگر و مدل آمریکایی در ارتباط با روابطی که با ترامپ داشته است، دست پیدا کرده است و مک دوگل تأیید کرده است که این دست نوشته ها که یکی از دوستانش آن را فاش کرده است، مربوط به خود است.

گزارش ها حاکی از آن است که بعد از دیدار در یک ضیافت شام در «بیورلی هیلز» لس آنجلس در ایالت کالیفرنیا، روابط غیراخلاقی این دو نفر آغاز شده است.

در آگوست 2016، مک دوگل، حق انحصاری داستان خود را به شرکت رسانه های آمریکا (AMI) فروخت. AMI، نشریه « نشنال اینکوایرر » را منتشر می کند.

ظاهراً شرکت رسانه ای AMI  با هدف از بین بردن این اسناد، آنها را خریداری کرده بوده است و نشنال اینکوایرر گفته است به دلیل عدم معتبر بودن، این روایت را منتشر نکرده است.

با اینحال، یکی از سخنگویان کاخ سفید، هرگونه روابط غیراخلاقی میان رئیس جمهور آمریکا و این بازیگر و مدل آمریکایی را انکار کرده است.

وی اینگونه گفت: «این یک داستان قدیمی است که فقط یک اخبار جعلی است.رئیس جمهور می گوید که هرگز با مک دوگل رابطه ای نداشته است».

این اولین باری نیست که اخباری درباره رسوایی اخلاقی ترامپ فاش می شود. پیش از این «مایکل کوهن» وکیل شخصی ترامپ در گفت وگو با روزنامه آمریکایی «نیویورک تایمز» گفت که از جیب خود مبلغ 130 هزار دلار به «استورمی دنیلز» بازیگر آمریکایی فیلمهای مبتذل که مدعی شده بود رئیس جمهور آمریکا با وی رابطه داشته است، پرداخت کرده است.

روزنامه آمریکایی «وال استریت ژورنال» ماه گذشته گزارش کرد که رئیس جمهور آمریکا برای عدم افشای رابط نامشروع خود با یک بازیگر فیلم های مستهجن، 130هزار دلار حق السکوت پرداخت کرده است.

نشریه «تاچ» مصاحبه ای با این بازیگر آمریکایی در سال 2011 را منتشر کرد که در آن نوشته شده بود که ترامپ و این زن بعد از تولد «بارون ترامپ» با یکدیگر روابط غیراخلاقی داشتند.

علی رغم انتشار گزارش های متعدد از روابط غیراخلاقی رئیس جمهور آمریکا، چندی پیش، «نیکی هیلی»، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد شایعات مطرح شده درباره روابط خارج از چارچوب با «دونالد ترامپ»، را رد کرد.

در زمان مبارزات انتخاباتی نیز زنان بسیاری مدعی شدند که دونالد ترامپ با آنها روابط غیراخلاقی داشته است.

در آن زمان، روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست» ویدئویی را از ترامپ درباره زنان منتشر کرد که در این فیلم که تاریخش به سال 2005 برمی گردد، ترامپ با لحنی مفتخرانه از تلاش هایش برای برقراری روابط نامشروع سخن گفته و عنوان می کند: «وقتی آدم ستاره باشد آنها (زنان) اجازه هر کاری را به او می دهند.»

ترامپ در این فایل، از رکیک ترین الفاظ برای توصیف تلاش هایش برای روابط جنسی با زنان استفاده و همچنین به یک مورد از تلاش ناموفقش برای فریب یک زن متاهل اشاره می کند.

کلید واژه ها: از روابطروابط غیراخلاقیغیراخلاقیبازیگر و مدلو مدلاز روابط غیراخلاقیبازیگر و


نظر شما :