مرعشی: مراقب باشیم تا در دام صهیونیست ها گرفتار نشویم

۰۹ آذر ۱۳۹۹ | ۱۵:۰۱ کد : ۱۹۹۷۶۶۸ سرخط اخبار

یک فعال سیاسی با بیان اینکه دولت ایران یک دولت تروریست نیست، گفت: ما نباید در دامی که صهیونیست ها گذاشته اند، گرفتار شویم.

حسین مرعشی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به ترور شهید فخری زاده، اظهار کرد: من این حادثه ناگوار و دردناک را به خانواده آن شهید و همکاران وی و فرهیختگان کشور تسلیت عرض می کنم.

وی با اشاره به لزوم جبران ضعف سیستم اطلاعاتی و رفع خلأ های امنیتی برای مقابله با نفوذ دشمن در کشور، افزود: ما مثل دولت هایی نیستیم که اساس آنها بر ترور است. ما یک دولت تروریست نیستیم و باید براساس صبر، حوصله، بدون عجله و با سنجش شرایط کشور و براساس منافع ملی خود و به دور از احساسات اقدام کنیم.

سخنگوی حزب کارگزاران ادامه داد: ما باید کاملا متوجه عصبانیت و ناراحتی صهیونیست ها باشیم. شرایط منطقه ای در حال تغییر است که خوشایند رژیم صهیونیستی نیست. ما نباید در دامی که صهیونیست ها گذاشته اند، گرفتار شویم.

انتهای پیام


( ۲ )

نظر شما :

م. راد ۰۹ آذر ۱۳۹۹ | ۱۷:۵۹
چقدر حقیر و مفلوک و بزدل و ساده لوحند این جماعت. فکر می کنند که می شود با سکوت و عدم واکنش متقابل گرگ درنده را از انجام حملات بیشتر پشیمان کرد. ذات نظام بین الملل در قدرت است، اگر قدرت و توان پاسخگویی نداشته باشی مسلما له خواهی شد.
نظر شخصی ۰۹ آذر ۱۳۹۹ | ۲۰:۳۵
سوال این جاست که در صورت عدم پاسخ مناسب ایا نباید منتظر تکرارحوادثی چنین باشیم ؟ پاسخ مناسب