حزب‌الله لبنان: کل اراضی اشغالی در تیررس موشک‌های ماست

۰۱ اسفند ۱۴۰۲ | ۱۷:۴۸ کد : ۲۰۲۴۶۹۲ سرخط اخبار

نماینده حزب‌الله در پارلمان لبنان در سخنانی در پاسخ به تهدیدهای مقامات رژیم صهیونیستی علیه کشورش تاکید کرد که هر نقطه‌ای در سرزمین‌های اشغالی فلسطین در تیررس موشک‌های مقاومت قرار دارد.

به گزارش ایسنا، «حسن فضل‌الله» عضو فراکسیون «وفاداری به مقاومت» (فراکسیون حزب‌الله در پارلمان لبنان) در این باره اظهار کرد: «اسرائیل» می‌خواهد برای آرام کردن صهیونیست‌ها در شمال، فشار نظامی اعمال کند و از همان روز اول، تهدید به نابودی لبنان کرده است.

حسن فضل‌الله در گفت‌وگو با شبکه الجزیره تاکید کرد: تمامی نقاط سرزمین‌های اشغالی در تیررس موشک‌های حزب‌الله قرار دارند و مقاومت همه سناریوها را آماده کرده و برای بدترین احتمالات آماده است.

نماینده حزب‌الله همچنین گفت: جبهه‌های لبنان، عراق، سوریه و دریای سرخ (یمن) از غزه حمایت می‌کنند، هدف متوقف کردن تجاوز به این باریکه بوده و این تصمیم در اختیار واشنگتن است.

این سیاستمدار لبنانی در این باره ادامه داد: ما معتقد هستیم که آمریکا در همه چیز دست دارد و این کشور قادر به توقف جنایات در غزه است.

در پی آغاز عملیات «طوفان الاقصی» مقاومت فلسطین و همزمان آغاز تجاوزات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، گروه‌های مقاومت در لبنان، عراق و یمن وارد میدان شده و هر کدام ضربات تاثیرگذاری را به آمریکا و رژیم صهیونیستی وارد کردند.

گروه‌های مقاومت در منطقه تسلیم تهدیدهای آمریکا و رژیم صهیونیستی نشده و توقف عملیات‌های خود را مشروط به توقف جنایات در نوار غزه و رفع محاصره آن کرده‌اند.

در همین راستا، سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله در سخنرانی اخیر خود خاطرنشان کرد که هر زمان تجاوزات به نوار غزه متوقف شود حملات این جنبش به مواضع رژیم صهیونیستی در شمال سرزمین‌های اشغالی نیز متوقف خواهد شد.


نظر شما :