لیبرمن: کابینه نتانیاهو نه راست است نه چپ، فاجعه است

۲۹ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۷:۲۱ کد : ۲۰۲۶۶۷۸ سرخط اخبار

رئیس حزب «یسرائیل بیتنا» در سخنانی به شدت از کابینه نخست‌وزیر این رژیم انتقاد و بر ضرورت سرنگون کردن آن تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، «آویگدور لیبرمن» رئیس حزب «یسرائیل بیتنا» در این باره اظهار کرد: ایران هدف نابود کردن ما را تعیین کرده است و این در حالی است که کابینه نتانیاهو مشغول وضع قوانینی برای حزب شاس (نماینده یهودیان حریدی) است.

طبق گزارش شبکه الجزیره، وی گفت: کابینه نتانیاهو نه یک کابینه راست و نه چپ، بلکه یک فاجعه است.

لیبرمن در ادامه تاکید کرد: ما نیازمند یک جایگزین برای کابینه نتانیاهو هستیم.

مقاومت فلسطین به رهبری حماس در سپیده‌دم هفتم اکتبر (۱۵ مهر) عملیات منحصربه‌فردی را با حمله به شهرک‌های صهیونیست‌نشین در نزدیکی غزه آغاز کرد و ضمن تصرف پایگاه‌های ارتش رژیم اشغالگر، ده‌ها صهیونیست را به اسارت گرفت. کارشناسان این عملیات را یک شکست راهبردی برای رژیم صهیونیستی و ارتش «افسانه‌ای» ادعایی آن ارزیابی می‌کنند.

امروز جنگ جنایتکارانه در نوار غزه درحالی وارد دویست و پنجاه و ششمین روز شده است که رژیم صهیونیستی در دستیابی به اهدافش ناکام مانده و در شرایطی به سر می‌برد که نه تنها توان نابود کردن حماس را ندارد، بلکه قادر به آزاد کردن اسرای خود نیست و حملات مقاومت فلسطین نیز همچنان به قوت خود باقی است.

طولانی شدن جنگ و شکست کابینه نتانیاهو در دستیابی به اهداف و در راس آنها آزادی اسرای صهیونیست اختلافات داخلی میان صهیونیست‌ها را تشدید کرده و مخالفات خواستار سرنگونی کابینه نتانیاهو هستند.


نظر شما :