نقدی: آمریکا قطعا سقوط می‌کند‌

۱۲ خرداد ۱۳۹۲ | ۱۳:۵۳ کد : ۱۹۱۶۹۱۵ سرخط اخبار
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه با آمریکا در جبهه سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، علمی و فناوری در جنگ هستیم، گفت: حماسه در اوج جنگ و نبرد شکل می گیرد.
 
به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار محمدرضا نقدی عصر امروز در مجمع عالی بسیج خراسان جنوبی با اشاره به ماه رجب اظهار کرد: این ماه نورانی نردبان بالا رفتن ما به سوی ضیافت الله قرار گرفته است.
 
وی تشکیل مجمع عالی بسیج را سرمایه گران سنگی برای بسیج دانست و ادامه داد: این مجمع مرکزی برای جمع شدن تمامی دلسوزان انقلاب، هم اندیشی و هم دلی پیدا کردن در راه پیشبرد انقلاب است.
 
ضمانت اجرایی انقلاب مردم هستند
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: متولی برنامه ریزی برای پیاده سازی راهکارهای انقلاب ولایت است.
 
نقدی با بیان اینکه مردم ضمانت اجرایی انقلاب هستند، یادآور شد: مردم در آستانه آزمون بزرگی قرار گرفته اند و ولایت از آنها حماسه سازی می خواهد.
 
وی با اشاره به حماسه اذعان داشت: حماسه در اوج جنگ و نبرد تشکیل می شود.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حماسه دارای دو سمت و سو است، متذکر شد: در یک طرف مردم قرار گرفته اند که حماسه سازی می کنند و در طرف مقابل آن استکبار به رهبری آمریکا قرار گرفته است.
 
نقدی با بیان اینکه صلاح برای ملت ما کارساز نیست، افزود: در این جنگ تفنگ استفاده نمی شود.
 
وی وضع اقتصاد آمریکا را از هم پاشیده دانست و اضافه کرد: بودجه نظامی آمریکا کم شده است و از این لحاظ توان مبارزه را ندارد.
 
جنگ بر سر اسلام است
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین حضور آمریکا را در تمامی صحنه ها جدی عنوان کرد و گفت: ما با آمریکا در جبهه سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، علمی و فناوری در جنگ هستیم.
 
نقدی با بیان اینکه این جنگ ها بر سر اسلام است، ادامه داد: از آغاز انقلاب کودتاها و جنگ های مختلف برای مبارزه با اسلام صورت گرفته است.
 
وی تمدن غرب را رو به نابودی دانست و اذعان داشت: نظام سرمایه داری در یک بن بست کامل قرار گرفته است.
 
تمدن غرب دین را کنار می گذارد
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه تمدن غرب می خواهد معنویت و دین را کنار بگذارد، یادآور شد: این تمدن با حکومت 400 ساله اش برای پیشبرد اهدافش به بن بست خورده است.
 
نقدی از قانونی شدن ازدواج هم جنس در غرب خبر داد و متذکر شد: در آمریکا 35 درصد از نوزادان متولد شده حرام زاده هستند .
 
وی با بیان اینکه کشورهای غربی در زمینه فرهنگی، سیاسی و امنیتی هیچ حرفی برای زدن ندارند، افزود: این کشورها نتوانسته اند نیاز های بشر را جواب دهند.
 
وجود 7 میلیون کارتن خواب در آمریکا
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین از وجود 7 میلیون کارتن خواب در آمریکا خبر داد و اضافه کرد: این کشور 16 هزارمیلیارد دلار بدهی خارجی دارد.
 
نقدی خاطرنشان کرد: تمامی کارشناسان غربی مطمئن هستند آمریکا سقوط می کند.

کلید واژه ها: آمریکا بسیج انقلاب مستضعفین سازمان بسیج مستضعفین بسیج مستضعفین حماسه شد:


نظر شما :