رهبر کره شمالی: ترامپ دیوانه است

۳۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۲۰:۵۳ کد : ۱۹۷۱۹۵۸ سرخط اخبار
رهبر کره شمالی در پاسخ به تهدید ترامپ مبنی بر ویران کردن کشورش گفت که رئیس جمهور آمریکا دیوانه است و بهای گزافی بخاطر این تهدید خواهد پرداخت.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی امروز به تهدید موجودیت کشورش توسط رئیس جمهور آمریکا واکنش نشان داد.
 
«دونالد ترامپ» در اولین روز از هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل تهدید کرده بود که در صورت ادامه پیدا کردن برنامه اتمی کره شمالی، این کشور را به کلی نابود خواهد کرد.
 
آنطور که خبرگزاری رسمی کره شمالی اعلام کرده، رهبر کره در پاسخ به این تهدید گفته که ترامپ یک «پیر خرفت و از نظر عقلی ناتوان» است و با آتش، رام خواهد شد.
 
در بیانیه کیم جونگ اون آمده: «رفتار دیوانه وار رئیس جمهور آمریکا که در سازمان ملل آشکارا تمایل ضداخلاقی خود برای نابودی کامل یک کشور دارای حاکمیت را نشان می دهد، از حد و مرز تهدید به تغییر رژیم و یا تغییر نظام اجتماعی یک کشور فراتر می رود.»
 
رهبر کره شمالی در ادامه گفته که «ترامپ شخص مناسبی برای در دست داشتن بالاترین اختیار اجرایی در یک کشور نیست؛ او یک گنگستر و عاشق بازی با آتش است.»
 
کیم جونگ اون پاسخ تهدید ترامپ را با تهدید داده و گفته که سخت در حال فکر کردن به چگونگی پاسخ به تهدید ترامپ است تا وی را «با تبعات دور از ذهن رفتار خود مواجه کند.»

نظر شما :