هشدار دریادار سیاری به تهدید دشمن

۰۱ مهر ۱۳۹۹ | ۰۰:۳۱ کد : ۱۹۹۵۶۱۶ سرخط اخبار

معاون هماهنگ کننده ارتش گفت: نیروی های مسلح این آمادگی را دارند که به همه یاوه گویی‌های دشمن پاسخ قاطع بدهند و پوزه هر دشمنی را به خاک بمالند و اگر گفتند هزار نقطه را می‌زنیم بزنند و نتیجه‌اش را ببینند.

به گزارش ایسنا، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به تهدیدها در یک هفته اخیر با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، تاکید کرد: تمام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران اعم از ارتش، سپاه و نیروهای همیشه در صحنه ملت همیشه آماده بوده و از منافع کشور دفاع و حمایت خواهند کرد.

وی گفت: نیروهای مسلح کشورمان از دوران دفاع مقدس نیز با موفقیت عبور کرده و اکنون هم نیروی های مسلح این آمادگی را دارند که به همه یاوه گویی‌های دشمن پاسخ قاطع بدهند و پوزه هر دشمنی را به خاک بمالند و اگر گفتند هزار نقطه را می‌زنیم بزنند و نتیجه‌اش را ببینند.

وی در ارتباط با تحریم ها و تأثیرش بر حوزه‌های تسلیحاتی گفت: اگر شما احساس می‌کنید تحریم‌ها تا کنون روی ما تأثیر گذاشته است، امروز ما ادعا نمی‌کردیم که در چرخه دفاع تسلیحات مورد نیاز خود را در عرصه‌های مختلف زمین ، هوا ، دریا تهیه کرده‌ایم. شما وضعیت ما را ببینید که با تمام تحریم‌ها به اینجا رسیدیم و به آنچه که امروز رسیدیم بسنده نمی‌کنیم و نگاه به تهدید می‌کنیم و در این مسیر حرکت می‌کنیم. قطعا آنچه از ما خواسته شد و آنچه باید انجام دهیم حتما انجام خواهیم داد.

انتهای پیام

 
 
 


( ۱ )

نظر شما :