فرمانده نزاجا: آماده پاسخگویی به هر تهدیدی هستیم

۰۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۰۶:۲۶ کد : ۲۰۱۲۱۲۶ سرخط اخبار

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برای دفع هرگونه تجاوز و تهدید احتمالی علیه جمهوری اسلامی ایران، در عالی‌ترین سطح ممکن آماده پاسخگویی هستیم.

امیر کیومرث حیدری در حاشیه همایش جهاد تبیین که امروز (چهارم خرداد) در کرمانشاه برگزار شد، در جمع خبرنگاران با اشاره به اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران، این اقتدار را منبعث از رهبری حاکم بر کشور و در رکاب ولی فقیه بودن دانست.

وی ادامه داد: از سوی دیگر چون در نیروهای مسلح در عرصه خودکفایی گام‌های بلندی برداشته شده، هم اکنون در تمامی زمینه‌ها در آمادگی کامل به سر می‌بریم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هیچ خطری نظام مقدس جمهوری اسلامی را تهدید نمی‌کند، یادآور شد: برای دفع هرگونه تجاوز و تهدید احتمالی در عالی ترین سطح ممکن، امکان پاسخگویی داریم.

حیدری در ادامه به موضوع "جهاد تبیین" اشاره کرد که از سوی فرمانده معظم کل قوا مورد تاکید قرار گرفته و افزود: بنا بر تاکیدات ایشان، جهاد تبیین فریضه‌ای فوری، ضروری و همگانی است.

وی از تشکیل هیات جهاد تبیین در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد و عنوان کرد: این هیات به تمام مراکز  و یگان‌های ما در نقاط مختلف کشور رفته و فریضه جهاد تبیین را انجام می‌دهد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ارزش‌هایی که انقلاب اسلامی آفریده و به آن مفتخریم، اقتدار، توانمندی‌ها و قابلیت‌هایی که نظام جمهوری اسلامی به آن دست یافته و... را از جمله مهمترین مواردی دانست که در جهاد تبیین مورد توجه قرار می‌گیرد.

حیدری با بیان اینکه بخشی از مباحث جهاد تبیین به برنامه‌های امسال اختصاص دارد، تاکید کرد: یکی از مهمترین این برنامه‌ها در کنار پرداختن به ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، موضوع جهاد "خانه‌سازی" است.

وی از نامگذاری امسال با عنوان سال "جهاد خانه‌سازی" در جهاد تبیین یاد کرد و افزود: این خبر خوش و نوید را به کارکنان و همرزمان خود در نیری زمینی می‌دهیم که بر اساس امر مطاع فرمانده کل قوا، همه کارکنان نیروهای مسلح و خصوصا نیروی زمینی باید تا قبل از خاتمه دوران 30 ساله خدمت خود صاحب واحد مسکونی شخصی و آبرومند شوند.

حیدری خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنیم با برنامه‌ریزی صحیح و درست به این تکلیف مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانیم و در دیدار با فرماندهان مناطق و یگانها این موضوع را برنامه ریزی و هدایت می‌کنیم که کارکنان را صاحب منزل شخصی کنیم و به کارکنان اطمینان می دهیم تاکید مقام معظم رهبری در این زمینه بر ما تکلیف است.

انتهای پیام

 
 
 


( ۱ )

نظر شما :