عمار حکیم: رژیم صهیونیستی به حملات وحشیانه علیه غزه پایان دهد

۲۹ آبان ۱۴۰۲ | ۱۵:۰۷ کد : ۲۰۲۳۱۵۴ سرخط اخبار

رهبر جریان حکمت ملی عراق بر ضرورت پایان یافتن حملات وحشیانه صهیونیست‌ها به ملت بی‌پناه فلسطین تأکید کرد و خواستار آتش‌بس فوری و ورود کمک‌های انسان‌دوستانه و بازگشت ملزومات زندگی در نوار غزه و آغاز بازسازی شهرها شد.

به گزارش ایسنا، «سیدعمار حکیم»، رهبر جریان حکمت ملی عراق، در دیدار با «توماس سیلر»، سفیر اتحادیه اروپا در بغداد، بر ضرورت ادامه همکاری در عرصه‌های مشترک دوجانبه و تقویت روابط تأکید کرد.

در این دیدار که در دفتر رهبر جریان حکمت ملی عراق در بغداد انجام شد، حکیم ضمن ابراز خرسندی از پیوستن عراق به بانک توسعه و بازسازی اروپا، آن را گامی در مسیر درست و کمک به ادغام بیشتر عراق در نظام بین‌المللی دانست و خواستار استفاده از فرصت‌های امیدوارکننده‌ای شد که عراق در بخش‌های توسعه و خدمات عرضه می‌کند و در این راستا بر اهمیت پروژه مسیر توسعه به عنوان یک پروژه مهم اتصال شرق به غرب تأکید کرد.

رهبر جریان حکمت ملی عراق همچنین بر ضرورت پایان یافتن حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به ملت بی‌پناه فلسطین تأکید کرد و خواستار آتش‌بس فوری و ورود کمک‌های انسان‌دوستانه و بازگشت ملزومات زندگی در نوار غزه و آغاز بازسازی شهرها شد.

عمار حکیم از جامعه جهانی خواست که برای احیای مفاهیمی که به علت استانداردهای دوگانه در قبال مسائل غزه در حال فروپاشی کامل هستند به مسئولیت خود عمل کند.


نظر شما :