نتانیاهو: گزینه‌نظامی برای گفتگو با ایران لازم است

۳۱ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۹:۲۰ کد : ۱۹۳۷۳۱۹ سرخط اخبار


نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه اتهاماتش علیه ایران اعلام کرد که گزینه نظامی برای موفقیت مذاکرات درباره مساله هسته ای ایران لازم و ضروری است.
به گزارش ایسنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در موسسه بروکینگز درباره مذاکرات ایران و 1+5 گفت: راه حل دیپلماتیک بهتر از گزینه نظامی است اما گزینه نظامی برای دیپلماسی لازم است. به همین دلیل باید تحریم های قدرتمند برای تحت فشار قراردادن طرف مقابل اعمال شود.
او ادامه داد: در مذاکرات با ایران گام هایی باید برداشته شود که از لغو بیش تر تحریم ها، جلوگیری کند زیرا در نهایت تحریم ها یکی از ابزار مهم و ضروری برای تلاش بین المللی در جهت نابودی بعد نظامی برنامه هسته ای ایران محسوب می شود. ما نباید فرض کنیم که تحریم های محکم تر و بیشتر نمی تواند ما را به توافق بهتری (با ایران) برساند.
به گزارش ایسنا، ایران و 1+5 مذاکرات خود را برای دستیابی به توافق نهایی ادامه می دهند. این در حالی است که رژیم صهیونیستی که تنها دارنده سلاح های اتمی در خاورمیانه است با نگرانی از انزوای خود در جامعه بین المللی علیه ایران اتهاماتش را همواره تکرار می کند.
 


نظر شما :