ترامپ: هیچ رئیس‌جمهوری به اندازه من کار نکرده است!

۳۰ مهر ۱۳۹۶ | ۲۱:۳۸ کد : ۱۹۷۲۶۹۷ سرخط اخبار

دونالد ترامپ اعلام کرد، شاید هیچ دولتی در ۹ ماه اول آغاز به کارش به اندازه دولت من کار نکرده است!

به گزارش ایسنا، به نقل از روزنامه هیل، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در یکسری از پیام ها در توئیتر اعلام کرد: تصویب طرح کاهش مالیات بسیار مهم بود. همچنین ما طرح خدمات درمانی را نیز تصویب خواهیم کرد، شاید هیچ دولتی به اندازه دولت من در ۹ ماه اولین سال کاری اش فعالیت نکرده است. بیش از ۵۰ قانون تصویب شده، اقداماتی در حوزه های انرژی، خطوط گازی، امنیت مرزی، حوزه ارتش، مبارزه با داعش، دادگاه عالی و تلاش برای کاهش میزان بیکاری به کمترین نرخ در ۱۷ سال گذشته انجام گرفته است.

این توئیت ها در حالی از سوی ترامپ منتشر شد که سنا در حال تصویب بودجه مالی ۲۰۱۸ است که اولین گام آن تصویب طرح مالیاتی است.

همچنین ترامپ چند روز گذشته اعلام کرد که در دوران تصدی وی قوانین بسیاری به تصویب رسیده اند و اقدامات او بیشتر از اقدامات هر رئیس جمهوری در طول تاریخ آمریکا بوده است.

 ترامپ در ماه اوت در پیامی در توئیتر اعلام کرد: هیچ دولتی در طول هفت ماه به اندازه دولت من در حوزه قوانین، مرزها، ارتش، مبارزه با داعش فعالیت نکرده است.

این در حالی است که چند روز گذشته باراک اوباما و جورج بوش، روسای جمهور سابق آمریکا سیاست ها و عملکرد ترامپ را مورد انتقاد شدید قرار دادند.


نظر شما :