تیفانی ترامپ: پدرم اگر بتواند در رختخواب هم مک‌دونالد می‌خورد!

۱۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۸:۰۴ کد : ۱۹۷۴۲۲۶ سرخط اخبار

علاقه شدید رئیس جمهوری آمریکا به مک دونالد از کسی پنهان نیست به طوری که دختر کوچک وی به شوخی گفته است، پدرش حتی در رختخواب نیز آرزوی خوردن مک دونالد دارد.

به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، در کتابی با نام "آتش و خشم" به نوشته مایکل وولف آمده که دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به این دلیل ترجیح می دهد غذاهای آماده این رستوران زنجیره ای را بخورد، چون می ترسد مسموم شود.

در ادعای دیگر در این کتاب آمده که ترامپ هر شب سر ساعت ۱۸:۳۰ در رختخوابش برگرهای مک دونالد می خورد.

تیفانی ترامپ، دختر کوچک ترامپ حین روبرو شدن با ادعای مطرح شده در این کتاب درباره مک دونالد خوری پدرش به طعنه گفت که پدرش آرزو دارد بتواند هر شب در رختخوابش مک دونالد بخورد.

مایکل وولف نوشته، یکی از دلایلی که ترامپ ترجیح می دهد تا غذاهای حاضری بخورد این است که غذای آماده احتمالا مسموم نمی شود.

ترامپ در برنامه ای در شبکه خبری سی.ان.ان در سال ۲۰۱۶ گفته بود: اگر همبرگر بدی در مک دونالد خوردید، می توانید آن را نابود کنید. من آدم بسیار تمیزی هستم. من تمیزی را دوست دارم و فکر می کنم غذا خوردن در این رستوارن های زنجیره ای بهتر از غذا خوردن در جایی است که نمی دانید مواد اولیه اش از کجا می آید. این یک معیار و استاندارد قطعی و اولیه است.

کلید واژه ها: مک دونالد


نظر شما :