ملانیا ترامپ حتی نمی‌تواند پایش را از کاخ سفید بیرون بگذارد

۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۱۹:۱۹ کد : ۱۹۷۶۳۳۰ سرخط اخبار

بریژیت ماکرون، بانوی اول فرانسه در مصاحبه ای در باره سفر اخیر خود و همسرش به آمریکا عنوان کرد که ملانیا ترامپ، همتای آمریکایی او یک "همراه مهربان، جذاب و عالی" است که البته نقشش در کاخ سفید دست و پای او را می بندد.

به گزارش ایسنا، بریژیت ماکرون، همسر امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه در مصاحبه ای با روزنامه لومند این کشور گفت: ملانیا نمی تواند چندان فعالیت زیادی داشته باشد. او در کاخ سفید حتی نمی تواند یک پنجره را باز کند. او نمی تواند پایش را از ساختمان بیرون بگذارد. او خیلی دست و پایش از من بسته تر است چونکه به عنوان مثال من خودم هر روز در پاریس بیرون می روم.

با این حال بانوی اول فرانسه تصریح کرد: ملانیا ترامپ، به دور از چهره سرد و سفت و سختی که از خود به عموم مردم نشان می دهد در ملاقات های خصوصی یک همراه عالی به حساب می آید اما او برخلاف بانوی اول فرانسه نمی تواند چندان بیرون از منزل فعال باشد.

بریژیت ماکرون در مصاحبه که در طی سفر رسمی سه روزه او و رئیس جمهور فرانسه به واشنگتن انجام شد، گفت: ملانیا ترامپ 48 ساله درحقیقت یک فرد شوخ طبع است و هر دوی ما به یک میزان احساس شوخ طبعی داشتیم و با همدیگر کلی خندیدیم.

بریژیت ماکرون که در حال حاضر 65 سال سن دارد و 25 سال هم از همسرش مسن تر است تاکید کرد که همسر دونالد ترامپ برخلاف نظری که مردم درباره اش دارند یک فرد "مهربان، جذاب، باهوش و بسیار راحت" است.

بانوی اول فرانسه خاطر نشان کرد: من خودم به این واقف بودم که می بایست مواظب باشم که چه چیزی می گویم و این احساس را داشتم که هر حرفی که می گویم یک حرف نامناسب بوده. من دائما تلاش می کردم که جلوی خودم را بگیرم و این سخت ترین بخش کار بود چراکه هیچ زمان راحت بودنی وجود نداشت حتی یک لحظه هم شما نمی توانستید کاملا احساس راحتی پیدا کنید.

بریژیت ماکرون گفت که با این حال هنوز هم تلاش می کند یک زندگی عادی داشته باشد و همچنان به دیدن پسر و دو دختر و همسر اولش و نوه هایش برود.

وی تاکید کرد: من هنوز هم همسر امانوئل ماکرون محسوب می شوم نه همسر یک رئیس جمهور. من احساس بانوی اول بودن را ندارم.

کلید واژه ها: ماکرون اول فرانسه


نظر شما :