تصاویر: خشم بحرینی‌ها از برگزاری مسابقات فرمول یک

۳۱ فروردین ۱۳۹۴ | ۲۲:۳۰ کد : ۱۹۴۶۷۳۶ سرخط اخبار
با گذشت سه روز از آغاز مسابقات فرمول یک مردم بحرین با برپایی تظاهرات خشم و اعتراض خود را علیه سیاست های رژیم آل خلیفه ابراز کردند.

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ مردم بحرین برای چندمین روز متوالی به خیابان ها آمده و با سردادن شعار «فرمول خون را متوقف کنید» اعتراض خود را به رژیم آل خلیفه به خاطر برگزاری مسابقات «فرمول یک» اعلام کردند.

براساس این گزارش، با گذشت سه روز از آغاز مسابقات فرمول یک (اتومبیلرانی) مردم بحرین با برپایی تظاهرات خشم و اعتراض خود را علیه سیاست های رژیم آل خلیفه ابراز کردند.

تظاهرکنندگان در حالی که شعارهایی علیه آل خلیفه سر می دادند از ملت بحرین خواستند تا حصول تمام مطالبات انقلاب ایستادگی کنند.

مسابقات رالی بحرین تحت عنوان فرمول یک از روز جمعه آغاز شده است و انقلابیون اعتقاد دارند برگزاری این مسابقات در شرایط فعلی کشور در راستای سرپوش گذاشتن به نقض گسترده حقوق بشر در این کشور است.

کشورهای غربی نیز با مشارکت فعال در این مسابقات سالانه، ضمن مشروعیت بخشی به رژیم آل خلیفه تلاش می کنند، اوضاع در این کشور ناآرام را، عادی جلوه دهند.

رژیم آل خلیفه از چند روز قبل از برگزاری مسابقات اتومبیلرانی تمامی راه های منتهی به میدان مسابقات را مسدود و با استقرار نیروهای امنیتی هرگونه رفت و آمد را کنترل می کند.

نیروهای امنیتی همچنین جست وجوی خانه به خانه خود را برای دستگیری تعدادی از جوانان انقلابی آغاز کرده اند.

روز گذشته اهالی تعدادی از مناطق بحرین تظاهراتی را در جهت محکوم کردن اقدامات رژیم آل خلیفه در دستگیری تعدادی از جوانان برگزار کردند.

مردم بحرین سال هاست از سوی رژیم جنایتکار آل خلیفه و با حمایت های آمریکا، انگلیس و عربستان، سرکوب می شوند.

کلید واژه ها: آل خلیفه بحرین رژیم آل خلیفه


نظر شما :