ویکی لیکس ایمیل‌های اوباما را منتشر کرد

۳۰ مهر ۱۳۹۵ | ۲۰:۰۰ کد : ۱۹۶۴۰۰۹ سرخط اخبار

وبسایت افشاگر ویکی لیکس نخستین بخش از ایمیل های رییس جمهوری آمریکا را منتشر کرد که در میان آنها آدرس محرمانه مورد استفاده وی در ارسال ایمیل ها دیده می شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری راشاتودی، در میان این ایمیل ها آدرسی به چشم می خورد با عنوان bobama@ameritech.net که باراک اوباما، رییس جمهوری آمریکا پیش از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری نوامبر 2008 از آن برای ارسال ایمیل هایش استفاده می کرد.

در میان این ایمیل ها، یک ایمیل به تاریخ 30 اکتبر 2008 از جان پودستا به باراک اوباما که در آن زمان سناتور بود، دیده می شود که یک ضمیمه محرمانه هم دارد و در آن درباره تیم اصلاحات اقتصادی اشاره شده است.

پودستا اکنون رییس کمپین هیلاری کلینتون، کاندیدای دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری 2016 آمریکاست و اخیرا نیز ایمیل های این مرد فاش شده است.

در یکی از ایمیل ها که در ساعت 19:39 به وقت محلی شب انتخابات 2008 انتشار یافته، پودستا به باراک اوباما ایمیلی ارسال کرده که درباره تفکرات و عقاید آخرین لحظه ای نشست قریب الوقوع گروه 20 است. این ایمیل درست 21 دقیقه پیش از اعلام پیروزی اوباما در انتخابات در رسانه های آمریکا به وی ارسال شده است.

کلید واژه ها: ایمیل ایمیل ها


( ۱ )

نظر شما :