نتانیاهو: به هر حمله‌ای علیه اسرائیل به شدت پاسخ می‌دهیم

۰۴ تیر ۱۳۹۶ | ۲۲:۰۱ کد : ۱۹۶۹۷۸۴ سرخط اخبار

به دنبال بمباران پایگاه های سوریه توسط ارتش رژیم صهیونیستی که در واکنش به خمپاره های شلیک شده سوری به منطقه جولان اشغالی بود، نخست وزیر این رژیم تهدید کرد، هرگونه شلیک به مناطق تحت نفوذ اسرائیل را به شدت پاسخ خواهد داد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت شبکه الجزیره، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت: هرگز شلیک گلوله به سمت خاک خود را از سوی هیچ گروهی نخواهیم پذیرفت.

در همین حال آویگدور لیبرمن، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در واکنش به این حمله های هوایی، گفت: اسرائیل نسبت به اقدامات سوریه بی تفاوت نخواهد بود حتی اگر گفته شود که این خمپاره ها در نتیجه جنگ داخلی سوریه به سمت اسرائیل شلیک شده است.

پیشتر نیز یک سخنگوی نظامی صهیونیستی گفته بود: جنگنده ای که حمله ای در منطقه ای از سوریه انجام داد بیشتر از ۱۰ خمپاره را به سمت بخشی از منطقه جولان که تحت کنترل ارتش اسرائیل است، پرتاب کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی گفته بود: نیروهای هوایی دو تانک ارتش سوریه را هدف قرار دادند.

از سوی دیگر ارتش سوریه حمله راکتی جنگنده های رژیم صهیونیستی از داخل اراضی اشغالی به سمت ساختمان های شهر البعث واقع در قنیطره را تایید کردند که موجب کشته شدن تعدادی و همچنین وقوع خسارت های مالی شد.

رسانه جنگ سوریه نیز اعلام کرد، هلی کوپتر اسرائیلی به جبهه النصره و گروه های هم پیمان آن برای حمله به مقرهای ارتش سوریه در شهر البعث کمک کرد.

به گزارش این رسانه، هلی کوپتر اسرائیلی مناطقی در نزدیکی ساختمان استانداری را در شهر البعث هدف گرفت. دو تن در این حملات کشته شدند.

در عین حال النصره نیز همزمان با بمباران ارتش اسرائیل دست به یک ضد حمله زد اما المیادین گزارش داد، ارتش سوریه حمله شدید النصره را به اطراف شهر البعث خنثی کرد.

کلید واژه ها: رژیم صهیونیستی البعث شهر البعث ارتش سوریه


نظر شما :