پیام تسلیت سرلشکر محمد باقری به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و وزیر دفاع ترکیه

۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۰۷:۵۵ کد : ۲۰۰۰۶۷۹ سرخط اخبار

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران درگذشت جمعی از نیروهای نظامی ارتش ترکیه در سانحه سقوط بالگرد را به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و وزیر دفاع این کشور تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی حوزه ریاست ستاد کل نیروهای مسلح، در پی سقوط یک فروند بالگرد ارتش ترکیه و جان باختن ۱۱ نظامی این کشور از جمله یک فرمانده ارشد نیروی زمینی ترکیه سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران ، در پیامی این سانحه را به ژنرال یاشار گولر رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و ژنرال خلوصی آکار وزیر دفاع ترکیه تسلیت گفت .

در پیام رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران با اظهار تاسف و تاثر نسبت به این حادثه و آرزوی سلامتی برای مصدومین حادثه ، از درگاه خداوند متعال برای درگذشتگان رحمت الهی و برای مصیبت دیدگان صبر و شکیبایی طلب شده است.

انتهای پیام 


نظر شما :

مهدي ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۶:۲۲
مرگ یه عده داعشی تسلیت نداره
علی ۱۸ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۹:۳۳
صد رحمت به داعشی نزد تروریستهای پژاک،پ.ک.ک.،کومله،دموکرات،پارتی،ووو که از اول انقلاب تا به حال بیش از ۱۰۰ هزار پاسدار،سرباز را کشته اند،، شماها روی داعش را سفید کردید، اگر شما امریکا را برای تجزیه عراق وطوریه دعوت نمیکردید، داعش بوجود نمیامد، پس داعش اصلی شما هستید.