بیانیه مقاومت اسلامی عراق درباره حمله به هدف حیاتی در ایلات و پایگاه هوایی اشغالگران

۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ | ۱۱:۴۹ کد : ۲۰۲۵۶۵۰ سرخط اخبار

مقاومت اسلامی در عراق اعلام کرد که هدفی «حیاتی» در ایلات در جنوب اراضی اشغالی را با هواپیماهای بدون سرنشین هدف قرار داده است.

به گزارش ایسنا، مقاومت اسلامی در عراق در ۲ بیانیه جداگانه اعلام کرد که مبارزان آن ۲ عملیات را در اراضی اشغال شده فلسطین در سال ۱۹۴۸ با استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین انجام دادند که در یکی از آنها هدف حیاتی اشغالگران در ایلات و نیز در عملیاتی قبل‌تر پایگاه هوایی «عوبدا»ی این رژیم را هدف قرار داده‌اند.

براساس گزارش المیادین، مقاومت اسلامی عراق در بیانیه‌ای کوتاه اعلام کرد مبارزانش بامداد روز شنبه با پهپادهایی به یک هدف حیاتی در ایلات حمله کردند.

مقاومت اسلامی عراق همچنین افزود: این عملیات در پاسخ به نقض حاکمیت عراق توسط دشمن صهیونیستی و هدف قرار دادن خائنانه اردوگاه‌های الحشد الشعبی انجام شد.

مقاومت اسلامی در بیانیه‌ای کوتاه که جمعه شب منتشر شد، اعلام کرد که مبارزان آن دوشنبه پایگاه هوایی «عوبدا»ی رژیم صهیونیستی را در سرزمین‌های اشغالی با پهپاد هدف قرار دادند و تاکید کرد که به انهدام سنگرهای دشمن ادامه می‌دهند.

مقاومت عراق تاکید کرد که این ۲ عملیات در ادامه رویکرد مقاومت در برابر اشغالگران، در حمایت از مردم نوار غزه و در پاسخ به کشتارهای مرتکب شده توسط این رژیم غاصب علیه غیرنظامیان بی‌دفاع فلسطینی از جمله کودکان، زنان و سالمندان انجام می‌شود.

مقاومت اسلامی پس از انتشار بیانیه‌ای که در آن مسؤولیت هدف قرار دادن پایگاه هوایی را برعهده گرفت، صحنه‌هایی از پرتاب پهپادهای خود به سمت پایگاه هوایی «عوبدا» را که در اراضی اشغالی فلسطین در سال ۱۹۴۸ تأسیس شده بود، پخش کرد.

مقاومت اسلامی عراق در جدیدترین عملیات چند روز پیش خود نیز اعلام کرد که بندر نفتی حیفا در اراضی اشغالی را هدف قرار داده و تایید کرد که این عملیات با استفاده از ۲ پهپاد انجام شده است.

مقاومت اسلامی در عراق با هدف قرار دادن فرودگاه‌ها و بنادر اشغالگران در عمق اراضی اشغالی فلسطین و همچنین حملاتی به پایگاه‌های اشغالگر آمریکا در عراق و سوریه پاسخ خود را به قتل عام رژیم اشغالگر علیه مردم ثابت قدم فلسطین در نوار غزه ادامه می‌دهد.


( ۱ )

نظر شما :