آمریکا تا آدم نشود ، قابل اعتماد نیست

۳۰ شهریور ۱۳۹۳ | ۲۱:۰۳ کد : ۱۹۳۸۶۲۳ سرخط اخبار

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دشمنی های آمریکا شیطان بزرگ تا زمانی که روحیه انقلابی و استکبارستیزی و عدالت خواهی در ملت ایران جاری باشد ادامه خواهد داشت، گفت: مردم ما هرگونه ارتباط و مذاکره با آمریکا را با بدبینی و حساسیت دنبال می کنند و معتقدند آمریکای دروغگو تا آدم نشود قابل اعتماد نخواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار سید مسعود جزایری معاون ستاد کل نیروهای مسلح که به مناسبت هفته دفاع مقدس سخن می گفت، اظهار داشت: هفته دفاع مقدس فرصتی است تا بار دیگر به مرور جنایات آمریکا در ایران پرداخته شود. اسناد و شواهد، گویای سردمداری کاخ سفید در آغازگری جنگ تحمیلی و جنگ نیابتی رژیم بعث صدام علیه ایران اسلامی است و تاریخ هرگز ددمنشی های آمریکا در جنگ هشت ساله را از یاد نخواهد برد.

وی افزود: آمریکا زمانی جنگ را به کشور ما تحمیل کرد که از اقداماتی مبنی بر محاصره اقتصادی و سیاسی و کودتا و تحرکات گروهک های و جریانات تجزیه طلب و ضد انقلاب نتیجه دلخواه را بدست نیاورد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: چنانچه ایران در مصاف نظامی جنگ هشت ساله دچار شکست می شد امروز اثری از تمامیت ارضی، آزادی و استقلال کشور ایران مشاهده نمی شد.

رییس ستاد تبیلیغات دفاعی کشور تصریح کرد: بروز انقلاب اسلامی و بعد از آن دفاع مقدس بی نظیر رزمندگان اسلام و ملت بزرگ ایران، رزمگاه های جدی مواجهه ایران با استکبار جهانی به حساب می آیند که حاصل تجارب ارزشمند آن امروزه پیروزی های بزرگ جبهه مقاومت را رقم زده اند.

سردار جزایری همچنین بیان کرد: مخالفت حاکمان آمریکا با جمهوری اسلامی ایران در ذات، تفکر و اندیشه حاکم بر این رژیم صهیونیسم نهادینه شده است و روحیه استکباری و زیاده خواهی و جنگ طلبی رژیم های سلطه جز با تغییرات بنیادی آنها بر طرف نمی شود.

وی افزود: آمریکا به چیزی جز نابودی و یا تغییر رفتار انقلاب اسلامی راضی نمی شود و تنها راه مقابله با نقشه و مهندسی آمریکا استحکام درونی قدرت نظام  و دستیابی جمهوری اسلامی ایران به قله های رفیع پیشرفت در عرصه های گوناگون فرهنگی سیاسی نظامی اقتصادی دیپلماسی و علم و فناوری است.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح گفت: تا زمانی که روحیه انقلابی و استکبارستیزی و عدالت خواهی در ملت ایران جاری است دشمنی های آمریکا شیطان بزرگ ادامه خواهد داشت و لذا مردم ما هرگونه ارتباط و مذاکره با آمریکا را با بدبینی و حساسیت دنبال می کنند و معتقدند آمریکای دروغگو تا آدم نشود قابل اعتماد نخواهد بود.

کلید واژه ها: ستاد کل نیروهای مسلح


نظر شما :