80 هزار موشک ایرانی اماده شلیک به تل آویو

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۰۴:۲۵ کد : ۱۹۴۷۸۷۱ سرخط اخبار

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: صهیونیست ها و آمریکایی ها از قدرت ایران و حزب الله آگاه هستند و می دانند بیش از 80 هزار موشک آماده شلیک به تل آویو و حیفا است.

به گزارش فارس، سردار سرلشکر سیدیحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با اشاره به سخنان تهدید آمیز مقامات آمریکایی و صهیونیستی اظهار داشت: صهیونیست ها خوب می دانند که نتوانستند در جنگ 33 روزه در مقابل حزب الله و جنگ های 22 و 50 روزه در مقابل مردم غزه پیروز شوند در حالی که اینجا یک حکومت مقتدر و قدرتمند وجود دارد.

وی افزود: حضرت آقا فرمودند اگر آنها غلطی کنند حیفا و تل آویو را با خاک یکسان می کنیم. این حرف شعاری نیست و ایران به کمک حزب الله و دوستانش این قدرت را دارد که حیفا و تل آویو را با خاک یکسان کند.

صفوی تاکید کرد: صهیونیست ها مشکلات زیادی دارند و می دانند قدرت ایران فراتر از آن است که بخواهند با آن گلاویز شوند. مسئولین آمریکایی و صهیونیستی با این اظهاراتشان به دنبال فضاسازی هستند.

دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا گفت: آنها از قدرت ایران و حزب الله آگاه هستند. بیش از 80 هزار موشک آماده شلیک به تل آویو و حیفا است و ایران کشوری قدرتمند است که پاسخ شکننده ای به آنها خواهد داد.

وی ادامه داد: ما بخشی از توانمندی نظامی خود را نشان دادیم و بسیاری از دستاوردها و توانمندی خود را مخفی کرده ایم و نه تنها رژیم صهیونیستی بلکه هر متجاوزی بخواهد اقدامی کند پاسخ ما به آنها شکننده خواهد بود.

کلید واژه ها: حیفا


نظر شما :