حمله هوایی رژیم صهیونیستی به نوار غزه

۱۲ دی ۱۳۹۴ | ۱۹:۳۳ کد : ۱۹۵۵۲۳۷ سرخط اخبار
جنگنده های رژیم صهیونیستی بامداد امروز (شنبه) چهار منطقه در نوار غزه را بمباران کردند که گفته می شود دو مرکز نظامی حماس در میان اهداف این حمله بوده است.
 
به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه اسکای نیوز عربی، منابع امنیتی و شاهدان عینی در غزه گفتند که جنگنده های اف 16 رژیم صهیونیستی ساعات اولیه بامداد امروز دست به این حمله زدند و مناطقی در بیت حانون، رفح و مرکز نوار غزه را هدف راکت های خود قرار دادند که باعث وارد آمدن خساراتی به این مناطق شده است.
 
خبری از کشته شدن کسی در این حملات منتشر نشده و منابع محلی می گویند دو پایگاه متعلق به گردان های عزالدین القسام، شاخه نظامی حماس در بین اهداف رژیم صهیونیستی بوده است.
 
بنابر این گزارش پایگاه "بدر" و پایگاه "فلسطین"، دو مرکز نظامی و آموزشی گردان های قسام با دو موشک هدف قرار گرفته و خساراتی به این پایگاه ها وارد شده است.
 
یک منطقه خالی از سکنه در مرکز نوار غزه نیز هدف حملات موشکی رژیم صهیونیستی قرار گرفت که معلوم نشد دلیل حمله به این منطقه چه بوده است.
 
فرودگاه بین المللی غزه در رفح نیز که پیشتر توسط ارتش اسرائیل بارها بمباران شده نیز هدف حمله چهارم رژیم صهیونیستی قرار گرفت.
 
رژیم صهیونیستی مدعی است که این حملات را در پاسخ به شلیک دو موشک از سمت نوار غزه به مناطقی در جنوب سرزمین های اشغالی انجام داده است.
 
منابع محلی می گویند که در نیمه شب پنج شنبه پنج موشک از نوار غزه به سمت سرزمین های اشغالی شلیک شده که دو فروند از آنها به جنوب سرزمین های اشغالی اصابت کرده اما باعث به وجود آمدن تلفات یا خسارات قابل توجهی نشده است.
 
از زمان پایان جنگ غزه در سال 2014 که بیش از دو هزار فلسطینی در آن به شهادت رسیدند تاکنون اسرائیل بارها اقدام به بمباران نوار غزه کرده است و مدعی است نزدیک به 30 موشک در نوار غزه به سمت سرزمین های اشغالی شلیک شده است.

کلید واژه ها: نوار غزه رژیم صهیونیستی سرزمین های اشغالی


نظر شما :