نماینده مجلس: هر کس ترامپ را بکشد سه میلیون دلار جایزه نقدی می‌گیرد

۰۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۴ کد : ۱۹۸۹۰۰۲ سرخط اخبار

نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه «اگر همه کرمانی‌ها در راه حاج قاسم شهید شوند، ابایی ندارند»، گفت: به نیابت از مردم کرمان برای هر کس که ترامپ را به قتل برساند سه میلیون دلار جایزه نقدی می‌دهیم.

به گزارش ایسنا، احمد حمزه در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود اظهار کرد: از مقام معظم رهبری می‌خواهم که جانباختگان حادثه کرمان را مثل شهدای هواپیمای اوکراینی در زمره شهدا قرار دهند. آمریکا در جنایتی هولناک و با نقض قوانین بین‌الملل حاج قاسم را به شهادت رساند آن هم به بهانه واهی پیشگیری از جنگ و کشته شدن آمریکایی‌ها.

این عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت مجلس خطاب به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: شما نباید با گلوله یا ترکشی ناشناس به شهادت می‌رسیدید، باید همان گونه که خودت می‌خواستی تمام ذرات جسمت درگیر شهادت بشوند که شد. تو باید به دست بدبخت‌ترین انسان به شهادت می‌رسیدی تا همه آزادگان عالم برایت بسوزند که سوختند.

نماینده مردم کهنوج در مجلس با اشاره به تشییع باشکوه پیکر حاج قاسم سلیمانی گفت: این تشییع باشکوه نشان داد که آزادگان عالم در قلب و جان مردم جای دارند. کدام نظامی را می‌توان در عالم پیدا کرد که چنین جایگاه عظیمی در نزد مردم داشته باشد.

وی خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفت: شهید قاسم سلیمانی خطرناک‌تر از حاج قاسم است. این را خواهی چشید. اگر حمله پیشدستانه را در قوانین بین‌المللی مجاز بدانید، آیا سفارتخانه‌های شما در منطقه امن خواهند بود؟ مگر نه اینکه سفارتخانه‌های شما محل توطئه برای قتل مردم بی‌گناه ما است، آیا مجاز به انهدام آن‌ها هستیم؟ آیا پایگاه‌ها و مراکز نظامی شما در منطقه برای خیرخواهی مستقر هستند یا برای ضربه به ملت‌ها؟

نماینده کهنوج افزود: آیا مجاز می‌دانید که در حمله‌ای پیشگیرانه همه پایگاه‌های شما را منهدم کنیم؟ آیا شما که هواپیمای غیرنظامی ما را مورد حمله قرار می‌دهید نمی‌دانید که روزانه ده‌ها فروند از هواپیماهای مسافربری شما از کنار مرزهای ما عبور می‌کنند که بعضا فرماندهان تروریستی شما را جابه‌جا می‌کنند؟

این عضو فراکسیون مستقلین مجلس با بیان اینکه «اگر امروز جنگ‌افزار هسته‌ای داشتیم از تهدید مصون بودیم» گفت: حال که اروپا از تعهدات خود سر باز زده است پیشنهاد می‌کنم هر چه سریع‌تر از NPT خارج شده و انفجارهای شکاف و جوش هسته‌ای را انجام دهیم و به دنیا اعلام کنیم که به باشگاه قدرت‌های هسته‌ای پیوسته‌ایم.

این عضو هیأت رئیسه کمیسیون بهداشت در مجلس داشتن جنگ افزار هسته‌ای را مصونیت‌آفرین عنوان کرد و گفت: باید موشک‌هایی با بُرد زیاد و دارای ظرفیت قابل حمل کلاهک‌های نامتعارف را در دستور کار قرار دهیم. این حق طبیعی ما است.

وی در پایان نطق خود گفت: من به نیابت از مردم کرمان اعلام می‌کنم که همه کرمانی‌ها سرباز حاج قاسم هستند و اگر همه ما شهید شویم هیچ ابایی نداریم. به نیابت از مردم کرمان برای هر کس که ترامپ را به قتل برساند سه میلیون دلار جایزه نقدی می‌دهیم.

کلید واژه ها: دونالد ترامپ


( ۷ )

نظر شما :

مسعود ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ | ۲۰:۱۵
همه ی ایرانیان شرافتمند عزادار و دغدار شهادت فرزند گرامی "حاج قاسم" و همراهانشان هستند و اما بعد: بخشی از صحبتهای ایشان کاملا غیرمسئولانه است و مشکل آفرین است و جای آفرین گفتن و کف زدن نیست ! مملکت "رهبر" رئیس جمهور و وزیرخارجه دارد! ایشان بهتر است و معقول با هماهنگی وزیر محترم بهداشت به کار و وضع اسف بار بیمارستانها و مشکل درمان بپردازد سیاست و بخصوص سیاست خارجی را به "اهل فن" واگذار کند !
ایرانی ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۰:۴۶
نماینده های مجلس با توجه به شیوه و فیلترهایی که در این کشور میگذرند و به مجلس راه میابند بیشترشان کمترین تخصصی ندارند (اینرا از گافها و دسته گلهایی که هرچند یکبار میدهند میتوان دریافت!) ولی متاسفانه تلاش میکنند ضعف تخصص و کارشناسی خود را با دادن شعارهای هرچه بزرگتر و سخنانی غیرکارشناسی و پوپولیستی جبران کنند در حالیکه کار آنها در انجا اینها نیست بلکه کمک به دولت و دیگر نهادها در حل مشکلهای بسیار این مملکت است !!