لیبرمن خواستار تحریم فلسطینیان ساکن اراضی اشغالی ۱۹۴۸ شد

۱۹ آذر ۱۳۹۶ | ۲۱:۴۰ کد : ۱۹۷۳۶۸۵ سرخط اخبار

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از ساکنان سرزمین های اشغالی خواست فلسطینیان ساکن اراضی اشغالی ۱۹۴۸ را تحریم کنند.

 

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، آویگدور لیبرمن وزیر جنگ رژیم صهیونیستی در گفت وگو با رادیو ارتش از ساکنان سرزمین های اشغالی خواست تجار فلسطینی ساکن در اراضی اشغالی 1948 را تحریم کنند.

به نوشته تایم اسرائیل، لیبرمن در این مصاحبه از صهیونیست ها خواسته بود منطقه وادی عارة را بعد از درگیری میان پلیس و ساکنان این منطقه، تحریم کنند.

لیبرمن گفته بود این افراد به رژیم صهیونیستی تعلق ندارند. وی مدعی شده بود تروریست هایی از این منطقه آمده اند و در سالگرد تروریست ها شرکت کرده و یک تروریست از این منطقه دست به حمله زده بود.

بعد از تصمیم دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی، و همچنین برای انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس تظاهرات گسترده در کرانه باختری به راه افتاده است. جمعی از اعراب ساکن وادی عارة در همبستگی با جنبش مردم فلسطین در راهپیما یی های روز شنبه شرکت کردند. 

وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از مردم ساکنان سرزمین های اشغالی خواست وادی عارة را تحریم کرده و نه از فروشگاه های آنان خرید کنند و نه از خدماتی در آن منطقه استفاده نمایند. وی از اهالی فلسطین اشغالی خواست کاری کنند که ساکنان وادی عارة احساس کنند در این منطقه مورد پذیرش نیستند.

کلید واژه ها: رژیم صهیونیستی


نظر شما :