حماس سفر هیأت بحرینی به فلسطین اشغالی را محکوم کرد

۲۰ آذر ۱۳۹۶ | ۱۳:۳۵ کد : ۱۹۷۳۶۹۴ سرخط اخبار

جنبش مقاومت اسلامی (حماس) سفر هیأتی از بحرین به فلسطین اشغالی را همزمان با جنایت های هولناک رژیم صهیونیستی و اقدامات ضدبشری و طرح های پاکسازی نژادی آن علیه ملت فلسطین و مقدسات آن، محکوم کرد.

به گزارش ایسنا، جنبش حماس با صدور بیانیه ای اعلام کرد که جنایت سفر هیأت بحرینی به فلسطین اشغالی در حالی صورت می گیرد که خشم فلسطینیان و کشورهای عربی و اسلامی و حتی جامعه بین المللی از تصمیم دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا و به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی افزایش یافته است.

حماس این سفر را جنایتی علیه ملت فلسطین و مقدسات آن و به منزله بی احترامی به احساسات عرب ها و مسلمانان و طرفداران مساله فلسطین دانست و اعلام کرد که این اقدام باعث تشویق رژیم صهیونیستی به تداوم و تشدید جنایت ها و تجاوزاتش علیه ملت فلسطین می شود.

این جنبش بار دیگر تأکید کرد که رژیم صهیونیستی نماد تروریسم و نژادپرستی و افراطی گری در جهان است و اصل بر این است که همگان برای انزوا و تحریم و افشای این رژیم تلاش کنند؛ نه سفر به آن و تمجید از این رژیم و عادی سازی روابط با آن که باعث بهبود وجهه اسرائیل در جهان می شود.

حماس در پایان خواستار توقف فوری تمامی اشکال عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی شد و بر لزوم استفاده از تمامی ظرفیت های امت برای حمایت از حقانیت مساله فلسطین و ایستادگی در کنار ملت و حمایت از حقوق و اصول ملی این ملت تأکید کرد.

یک هیات رسمی بحرینی برای اولین بار به فلسطین اشغالی سفر می کند.

به گزارش شبکه ۷ تلویزیون رژیم صهیونیستی، این هیات متشکل از نمایندگان ادیان و کمیته های بحرینی است.

کلید واژه ها: رژیم صهیونیستی


نظر شما :